Ліцензії та програмне забезпечення, їх типи

登録は簡単!. 無料です
または 登録 あなたのEメールアドレスで登録
Ліцензії та програмне забезпечення, їх типи により Mind Map: Ліцензії та програмне забезпечення, їх типи

1. види:Commercial (Комерційна) — Закрите, Власницьке або Пропрієтарне ПЗ Trial Software — ПЗ, яке працює лише певний проміжок часу Non-Commercial Use — Для некомерційного використання Shareware — ПЗ, придбання якого не є обов'язковим Royalty-free binaries, «Freeware» Безкоштовне, без доступу до коду

2. Ліцензія на програмне забезпечення, також Ліцензія на використання програамного забезпечення — угода, яка надає право використовувати програмне забезпечення.

3. Ліцензія на програмне забезпечення є юридичним документом, укладеним у рамках цивільного договірного права, як у друкованому, так і у електронному вигляді, що регулює використання або поширення програмного забезпечення. Відповідно до законодавства про авторське право, все розроблене програмне забезпечення є захищеним авторським правом, стосовно як вихідного коду, так і об'єктного коду. Автор захищеного авторським правом програмного забезпечення може пожертвувати своє програмне забезпечення для публічного використання, в цьому випадку на цей продукт не поширюється авторське право і, як наслідок, він не може бути ліцензований.