Iniziamo. È gratuito!
o registrati con il tuo indirizzo email
1.7. da Mind Map: 1.7.

1. Gamyba

1.1. DIZAINAS: Policijos pareigūno automobilio vidus, du pareigūnai iš nugaros. Rankoje telfonas / kompiuterio ekranas. Jame matoma tekstu pateikiama informacija. Visas tekstas ekrane apipavidalintas kaip policijos naudojamoje sistemoje (reikalingas screenshot pavyzdys).

1.2. Animacija: Policijos automobilis, iš nugaros matomi jame sėdintys paregūnai, iškvietimo garsas ir matomas telefonas, kompiuteris, kuriame matoma iškvietimo informacija.

1.3. Tekstas ekrane: Vyras sumušė moterį ir išėjo. Moteris šiuo metu viena.

1.4. Player: Animacija. Pateikiamas tekstas su TOLIAU, po kurio iššoka papildomos info tekstas ekrane. Su [TOLIAU], kuris veda į video su stop kadru.

1.5. Garso efektai: iškvietimo garsas.

1.6. Garso efektai: Policijos sirenos garsas.

2. Kliento reali situacija: Iš pranešėjos buto atsisako išeiti jos sugyventinis, konfliktuoja. 5 aukštas. Mažamečių vaikų nėra, GMP nereikia Smurtas nepasitvirtino. Pagalbos kreipėsi pranešėja sugyventinė Evelina, gyvena kartu. Pranešėja paaiškino, kad kilo žodinis konfliktas su sugyventiniu Marek, dėl to, kad namie nesitvarkė savaitę laiko, kol pranešėja buvo išvykusi. Smurto požymių nėra, sužalojimų nesimatė. Pranešėja taip pat pasakė, kad jos nemušė. Mums atvykus vyro namie jau nebuvo, pabėgo nes pasak pranešėjos išsigando policijos. Nepilnamečių nėra. Kardomųjų priemonių taikoma nebuvo, smurto atvejo nebuvo prieš tai. Aplinka netvarkinga, matomi girtavimo požymiai. Smurto nebuvo, žodinis konfliktas, nenukentėjo, pretenzijų neturi, norėjo, kad išeitų sugyventinis.

3. Legenda

3.1. Skaidrė

3.1.1. Animacija

3.1.2. Dizainas

3.1.3. Video

3.1.4. Tekstas ekrane

3.1.4.1. GR

3.1.5. VO

3.1.6. Garso efektai

3.1.7. Player

3.1.8. Eiga

3.1.9. Komentarai

3.1.10. Komentarai klientui

3.1.11. Klausimas

4. Praneša moteris, kad iš jos buto atsisako išeiti sugyventinis, konfliktuoja.

4.1. Tekstas ekrane: Papildoma informacija: -Anksčiau iškvietimų šiuo adresu nebuvo.

4.1.1. Bendras VIDEO siužetas: Atvykus į vietą moteris pasakoja, kad konfliktavo su sugyventiniu, bet kol laukė pareigūnų jis išsigandęs pabėgo. Moteris paaiškino, kad kilo žodinis konfliktas, sugyventinis jos nemušė, pretenzijų ji neturi, nes tik norėjo, kad sugyventinis išeitų iš namų.

4.1.1.1. Kaip elgsiesi?

4.1.1.1.1. Forminsiu įvykį.

4.1.1.1.2. Neforminsiu įvykio.